Svatba Karolíny a Jirky       2020-09-12   

V naší rodině byla svatba již delší dobu na spadnutí, takže když přišla pozvánka, nebylo to žádné veliké překvapení. Na poslední svatbě jsem byl před dlouhými 9ti léty, tak jsem byl trochu nervózní :-) Pak mi došlo, že nervózní bude někdo úplně jiný a tak jsem si to mohl v klidu a pohodě užít.

Svatba Karolíny a Jirky - Na KoráběSvatba Karolíny a Jirky - Bosorky v akciSvatba Karolíny a JirkySvatba Karolíny a JirkySvatba Karolíny a Jirky

Svatba Karolíny a JirkySvatba Karolíny a JirkySvatba Karolíny a JirkySvatba Karolíny a Jirky

Sportcentrum Koráb: Areál je umístěn v příjemném a klidném místě uprostřed Prahy 8 – Libni, 5 minut pěšky od Nemocnice na Bulovce. Jedná se o nově rekonstruovaný multifunkční areál, který poskytuje sportovcům nadstandardní sportoviště a zázemí. Sportcentrum Koráb nabízí 4 beachvolejbalové kurty, hřiště s umělým trávníkem na malou kopanou, moderní fitness, dvě dráhy na petanque, wellness zahrnující saunu a masáže, restauraci zaměřenou na čerstvé a sezónní suroviny a 8 pokojů v penzionu. Součástí restaurace jsou dvě venkovní terasy s výhledem na Prahu. V areálu je bezplatné parkování s vysokou kapacitou parkovacích míst. Pamatováno je zde i na děti, které zde mají prostorné hřiště s multifunkční věží, houpačkami a dalšími prvky rozvíjející jejich motoriku a kreativitu.

Svatba Karolíny a Jirky - naše kompletní rodinaSvatba Karolíny a JirkySvatba Karolíny a JirkySvatba Karolíny a Jirky

A aby čerství novomanželé věděli, jak to může pokračovat dál, vzal jsem sebou celou svou aktuální rodinu :-) Všem se líbilo, hlavně od okamžiku, kdy mohli sundat boty a jít si blbnout dle libosti.

Svatba Karolíny a JirkySvatba Karolíny a JirkySvatba Karolíny a JirkySvatba Karolíny a Jirky

Využili jsme beachvolejbalové kurty, v pauze si dali svatební dort a s našimi si zahráli petanque. Do svatební knihy jsme přispěli pár fotečkami, tak snad se budou novomaželům líbit :-)

Svatba Karolíny a JirkySvatba Karolíny a JirkySvatba Karolíny a JirkySvatba Karolíny a Jirky

Večer zahrála k tanci Plechová kapela hrající .. asi balkánské rytmy, takže bylo veselo. Lukyn se nestačil divit, když ho vytáhla Zuzka na parket! Ještě je třeba zmínit, že výběr žateckého piva byl víc než dobrou volbou!

Svatba Karolíny a JirkySvatba Karolíny a JirkySvatba Karolíny a Jirky - svatební dar

Děkujeme za pozvání a mějte se rádi!



Přidání vlastního komentáře k této akci


      Napiš číslo třicettři