Lukyho 9. narozky       2020-09-25   

Letošní Lukyho největší přání bylo strávit víkend s kamarádem ze Severu.. tak proč mu ho nesplnit. Původní plán byl vyrazit na víkend někam do divočiny.. ale počasí bylo výrazně proti a předpověď byla dost drsná.. Takže změna plánu a stažení Petříka v pátek odpoledne k nám domů. 

Luky 9. narozeniny Luky 9. narozeniny Luky 9. narozeniny Luky 9. narozeniny

Cesta přes Prahu stála za to, objížděl jsem objížďky, ale nakonec jsme měli sekeru jenom 30min, vyzvedli jsme Mišku s Lukym a mejdan mohl začít. Luy dostal sadu herních ovladačů, kromě gamepadů i knipl a hru LEGO City Undarcover, takže mohli s Petříkem hned začít. Jenže pak přišla Miška, že si chce taky zahrát a já nechtěl být jediný,kdo se nezúčastní.. naštěstí vypomohl David druhou sadou gamepadů.

Luky 9. narozeninyLuky 9. narozeninyLuky 9. narozeninyLuky 9. narozeniny

V sobotu dle předpovědi stále hnusně, na oběd dorazila Háňa s Čurdou, takže se odpoledne mohlo gamesit i offline - přivezli sebou novou deskovku Settlers: Zrod impéria. Nikomu se nechtělo studovat pravidla, takže jsme si přizvali Petra z Deskofobie a ten nám s tím během 20ti minut poradil. Hra zajímavá, druhá hra byla výrazně lepší, Miška se pěkně zapojila. Večer jsme se trochu zakecali.. až tak, že Čurda zapomněl jít v deset spát :-)

Settlers - Zrod impériaKonec akce, místní standardLuky 9. narozeniny Luky 9. narozeniny

V neděli odpoledne přijeli popřát Lukymu babi&děda, kluci si pak museli toho Technika postavit :-)

Luky 9. narozeniny Luky 9. narozeniny Luky 9. narozeniny Luky 9. narozeniny

 Přidání vlastního komentáře k této akci


      Napiš číslo třicettři