Svatba Lukase a Naďky       2002-09-13   

Jak říká lidové moudro - na každého jednou dojde! A tak došlo i na Lukana.. po 10 (deseti!) letech.

... zatím ještě v pohodě slečna nevěsta nanečisto Nervozita? Sedlčánky Otec s dcerou

V pátek 13.září to vypuklo. Sešli jsme se (ženich, jeho osobní řidič Zdenda a já) v devět v Milovicích před barákem. Na obou byla znát únava po včerejší návštěvě vinotéky, pivasu a Lukanova baru. Nejdříve jsme zajeli do Čelakovic pro kytky, zkoukli jsme Naďku a jeli se podívat na Cucovnu, jestli má pivko tu správnou teplotu :-)

07.jpg 09.jpg 10.jpg

Potom jsme zamířili do Sedlčánek, zkontrolovat druhou půlku našeho párečku.. Lukas se jel do Čelej hodit do gala a my se Zdendou začali zdobit auta. Kolem poledního se to začalo sjíždět a kolem půl jedný se objevila nevěsta v plné parádě. Vyrazili jsme do Brandýsa nad Labem, na tamní zámek. Na nádvoří se k nám připojilo spousta známých a kamarádů z Čelej i Milovic.

11.jpg 12.jpg 13.jpg 14.jpg

Obřad proběhl normálně, s menším zádrhelem při vyměňování prstýnku a mojí superrychlou výměnou filmu těsně před očekávaným ANO. Lukan se na konci divně šklebil při slavnostním přípitku šampusem.. asi to na něj byla moc dobrá značka :-) Pak následovalo ještě focení s rodinou, ostatní se přesunuli na nádvoří.

15.jpg 17.jpg 18.jpg

Když se novomanželé objevili, Lukan hned dostal od kluků kládu na nohy a Naďce ho připnuli na řetěz. S panem otcem pak kluci vyhandlovali klíč za velkou flašku Ferneta a flašku skotský. Všichni pak čekali, až se dofotí v parku, aby se mohlo vyrazit na oběd.

19.jpg 20.jpg 21.jpg 22.jpg

Do Cucovny jsme dorazili až kolem půl čtvrté, novomanželé hned v úvodu předvedli své uklízecí schopnosti (Lukan umí pěkně držet koště) a pak jsme se pěkně hladoví dali do jídla. Odpoledne dorazila muzika, hráli takovou tu klasickou směs polky, valčíku s Olympikem a různejma zábavovkama.

24.jpg 25.jpg 27.jpg

... no a dál to nechám bez komentáře, víte jak to na svatbách chodí :-)

29.jpg 30.jpg 32.jpg 34.jpg
36.jpg 37.jpg 38.jpg 39.jpg


Přidání vlastního komentáře k této akci


      Napiš číslo třicettři