Stavba RD - Váleček, lžíce, flexa a hladítko       2011-02-13   

Interiérové dodělávky

Horní pokoj - dobroušeno, vymalováno, uklizeno, namontovány zásuvky, namontován parapet. V současné chvíli (a na dlouho) je pokoj plný krabic vystěhovaných z posledného nedodělaného pokoje + něco z ložnice.

Poslední pokoj - postupně vyklízený, tmelený, nacvakány hliníkové lišty kolem střešního okna. Ještě chybí kastlík kolem trámu a pak už jen tmelit a brousit.

Schody - bočnice nahozené, dle možností finálně oštukované. Během týdne zkusíme sehnat dříví na zábradlí a o víkendu to zkusíme vymyslet.Horní pokoj před malovánímNejprve je třeba pořádně rozmíchat barvuNejvětší z malířů :-)Druhej malíř si na to musel vzít štafličkyDodatečná armatura - příprava na dobetonováníBetonování hrany u schodiště v patřeHorní pokoj readyHorní pokoj těsně před zakrabicovánímNení nad flexu v interiéru :-)Dohození poslední části schodištěHliníkové lišty kolem posledního střešního oknaPrvní zatmeleníTahání štuku na schodyFinální ladění (filcákem to neumím, takže polystyreňákem)Přidání vlastního komentáře k této akci


      Napiš číslo třicettři