Stavba RD - Dovolená       2010-09-12   

Krátká dovolená

Využil jsem slušné předpovědi počasí, domluvil s Dumlou hlídání malé a vzal si tři dny volna. Hned první den to vypadalo na celodennií hnus, nakonec z toho byly jen dvě přeháňky, takže se mohlo pěkně makat. Adél se pustila do natírání východního krovu, já začal se soklem na západě. Nejprve odkopat, pak nalepit EPS 40mm. K tomu dodělávky kolem zadních dveří do dílny.

Ve čtvrtek Adél druhý nátěr, já lepil XPS 60mm na včerejší 40tku.

Pátek návštěva trojich stavebnin - v prvních jsem vykoupil všechny (dvě) APU lišty za 138,- v druhých chtěli 214,- a tak jsem nakonec uspěl přes ulici ve třetích za 84,-. Slušnej rozptyl. Jinak odpočinkový den, zaskočili jsme do Lysé na svatku a pak do Bř na mejdánek (více info zde).

Sobota a neděle - natažení soklu lepidlem, lepení APU a rohových lišt, tahání lepidla na ostění vstupní dveře - koupelna - dveře a okno do dílny. V neděli lepení polyše na štít. A taky pokus s dolepením přesahů lepenky na bedňáky.. asi si to budem muset zopáknout..Natažený sokl vzadu vedle garážeTahání lepidla a perlinky na sokl - strana do uliceNalepený soklový XPS 60mmSokl - první vrstva EPS 40mmOdkopání základu - příprava na zateplení sokluAdél při natírání krovu - na druhé kostce haky má navíc ještě palety!Pár náklaďáků zeminy se vždycky hodí (už jsme +11)Natažený sokl + natažené ostění u vchodových dveříOstění připravené na APU lištyHračičkaření se šikminou - EPS 150mm - východní štítPřidání vlastního komentáře k této akci


      Napiš číslo třicettři