Stavba RD - První zima v novém       2010-01-31   

Zima v Kounicích

Celý leden byl ve znamení sněhu.. a že ho bylo. Těch odházenejch kubíků, to už bych snad ani nespočítal. V tom nejhorším dorazili naší a Seveřani, musel jsem proházet další tři parkovací místa, protože by nebylo kde zaparkovat.

Co se bydlení týče je to oproti loňské zimě ve Bř paráda, ale to asi nepřekvapí. V největších mrazech (přes-20oC) se spotřeba plynu sice vyšplhala k 12m3, jinak se pohybujeme kolem 6m3, elektriky kolem 5kWh. V obýváku jsou konečně namontované i zbylé dvě garnýže. Začali jsme vybírat kuchyňskou linku, dobrej mazec..

Po půl roce jsem se vrátil do patra k sádrokartonům.. tedy abych byl přesný, musel dorazit tchán ze Severu, aby mi zvadnul pracovní morálku, nemohl jsem letos "nastartovat".. Dopadlo to dobře, už je komplet rošt + zavatovaná šikmina, jenom dát desky.

.. a posledního ledna k nám dorazil rychlý internet z Přerova, takže si konečně připadám jako v 21. století :-)Zima v KounicíchOdházet další tři parkovací místa byla makačkaZimní pohled z obývákuOblíbená činnost po celý ledenDetail zasněženého vozuHolky montují garnižePo půl roce opět sádráčHotový rošt v ložniciRychlý internet dorazil až k nám.... a že je to slušnej fofr :-)Vata čekající na její časLožnice připravená na zadeskování (parotěska kolem oken bude dodělána o víkendu)Přidání vlastního komentáře k této akci


      Napiš číslo třicettři